Loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Çınar Makina firması olarak, uzun süren araştırmalar sonucu oluşan deneyimlerimizi bir araya getirerek son teknolojilerden fayda sağlayıp verimli bir makineler tasarlayıp sizlere sunmaktayız.

Sektörel eksiklikleri tamamlayarak doğru çalışmalar yaparak yola çıktığımız makinelerimizle yeni bir marka yaratarak bu sektörde yerimizi aldık. Dünya standartlarında belgeleri olan, müşteri odaklı hizmet anlayışı, estetik ve aerodinamik tasarımı ile pratik kullanımlı makinelerimizle fark yaratmak için buradayız.

Güven ve hizmet ilkelerimizle çıktığımız bu yolda, araştırma ve geliştirme her zaman bir adım önde olarak doğaya ve insana yararlı makineler ürettik. Piyasada belirlenmiş sağlamlığımız ve kazançlı hizmet için üretimimizle şimdi DPFMAC olarak karşınızdayız.

Yıllardır olduğu gibi uluslararası kalite, iş güvenliği ve çevre dostu belgelerimizle tüm dünya ülkelerine satışımız vardır.

Sektördeki bu yolda hiçbir değerimizi ve ilkemizi kaybetmeden ürettiğimiz makineler ve DPFMAC markamızla yanınızdayız.

CE SERTİFİKALARI

CE işaretleri, ürünün Avrupa Birliği’nin yeni yaklaşım direktiflerine uygun olarak üretildiğini ve belgelendirildiğini göstermektedir. Ürettiğimiz makinelerimiz insan sağlığı, can ve mal güvenliği,hayvan ve bitki yaşam sağlığı, çevre ve tüketicinin korunması açısından asgari güvenlik koşullarına uygundur. Makinelerimizin CE belgeleri bulunmaktadır.

DPFMAC SPEED 2500 & LİNE 2100
Uluslararası Belgelendirme
CE Certificade
DPFMAC RTM 700
Uluslararası Belgelendirme
CE Certificade

KALİTE BELGELERİMİZ

ISO 9001 & ISO 4001 & OHSAS 18001 & Endüstriyel Tasarımlar

Partikül Temizleme Makinemiz ve Radyatör Temizleme Makinemizin tüm sağlamlık,verimlilik ve iş güvenliği konularına verdiğimiz önemi uluslararası belgelerle göstermekteyiz.