Loading

DPFMAC LINE 2100

AÇIK KABİNLİ DPF PARTİKÜL TEMİZLEME MAKİNESİ
DPFMAC LINE 2100

Ürünümüz özellikle dizel araçlarda bulunan tıkanmış dizel partikül filtre, katalitik konvertör ve bilumum filtreleri sıcak ilaç ve temizlenmesi amacıyla tasarlanmıştır.

Sıcak ve soğuk olmak üzere iki kademeden oluşur. 4500 Wattlık bir rezistansla sıvı haznesinde 20 dakikada 85 santigrat dereceye çıkartılan suyun içerisine yeterli miktarda ilaç katılır. Bir motor yardımıyla emilen sıcak ilaç borulardan ve partikül filtre içerisinden geçirilir ve aynı zamanda partikül filtresine su debisi kadar çarpma işlemi uygulanır. Partikül filtresinden çıkan ilaçlı su süzgeçten geçerek sıvı haznesine ulaşır. Bu işlem temizlik bitene kadar devam eder.

Temizlik işlemi bittikten sonra durulamak maksadıyla şehir şebekesinden makineye bağlı olan su aynı yollardan geçerek soğuk su haznesine boşalır ve haznenin tahliye kısmından makineye dışına atılır. Bu işlemlerin devamında partikül filtre içerisinde bulunan mikro gözeneklerin kurutulması için bir kompresörle kurutma işlemi makine üzerinde gerçekleşir.

Makinenin üst kısmında bulunan partikül filtre tutucusu pnömatik bir sistemle yapılmış olup ayak pedalı yardımıyla partikül filtreyi tam olarak kavrayacak şekilde tasarlanmıştır.

Ürünümüz 1 yıl garantilidir.

Açık Kabinli DPF Partikül Temizleme Makinemiz (DPFMAC LINE2100) tüm marka ve model
araçlarla uyumludur.

EBATLARI 
Genişlik 90 cm
Derinlik 75 cm
Yükseklik 65 cm
Makinanın Kurulu Yüksekliği 200 cm
Ağırlık 110 kg
Çalışma Gerilimi 220 V
Motor Gücü 1.5 Hp

Teknik Özellikler
* Komple paslanma İç Bağlantı Elemanları
* Paslanmaz 14 Lt. Su Haznesi
* 4800 Watt Yedekli Isı Rezistansı
* Kolay Kullanım Pnömatik Partikül Filtre Turucusu
* Sağ, Sol ve Yukarı, Aşağı Hareketli
* Şartlandırıcılı Ayaklanabiliri Hava Girişi
* Pnamatik Mekanik Koruma Kafesi